teslimat & iade
 

kargo

siparişinizin onaylanması itibariyle, 24-72 saat içersinde işleme alınacaktır ve siparişiniz 3-7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. size, internet üzerinden inceleyebileceğiniz gönderi takip bilgisini e-mail yoluyla bildireceğiz. kargo firması adresinize 2 kez müracat edecek ve size ulaşamazsa daha sonra teslim alabilmeniz için paketinizi ilgili ofisinde bulunduracaktır. teslim süresi adresinize göre değişecektir. lütfen kargo şirketlerinin posta kutularına (P.O. box) teslim edemeyeceğini dikkate alınız.

 

iade ve değişim

tüm indirimli ürünler SON SATIŞ'tır (FINAL SALE) ve bu ürünler hiçbir koşulda iade edilemez veya değiştirilemez.

eğer alışverişinizden memnun değilseniz, fatura tarihinden itibaren 15 gün içerisinde ürünü iade edebilir, kargo ücreti hariç olmakla birlikte ürünün tüm ücretini geri alabilisiniz. ücretin tamamının iade edilebilmesi için ürün temiz, orijinal paketinde ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır. yıkanmış veya kuru temizlemeye tabi tutulmuş ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. kaybolan iadelerden tulu sorumlu değildir.  iade paketinde "iade kartı" bulunmalıdır. "iade kartı" formunu aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

1000$ veya üzerindeki alışverişlerinizin iadesinde %10 kesinti uygulanacaktır. bu koşul aynı gün içerisinde yapılan farklı alışverinlerin fatura toplamı için de geçerlidir.
 

iade kartı formu